dissabte, 23 d’abril de 2016

partits cap de setmana

Temporada 2015 – 2016

Jornada del  22, 23 i 24 de abril


EQUIP

HORA

EQUIP LOCAL

EQUIP VISITANT

SÈNIOR A M DIUMENGE18:30h PALAUMATARÓ – FEIMATSOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET
SÈNIOR B M DISSABTE18:00hCB CABRERA AROGER’S CB VILASSAR DE DALT
SÈNIOR C M  DIUMENGE10:30h GABIAUE MATARÓ CCB SINERA
SOTS 21 M   DIUMENGE12:15h GABIAUE MATARÓ AUB SANT ADRIA A
JUNIOR B M      DIUMENGE16:30h PALAUUE MATARÓ BSESE B
CADET B M   DISSABTE16:00h PALAUUE MATARÓ BAE BOET MATARÓ A
CADET 1 M   DISSABTE19:15h PALAUUE MATARÓ 1CB TARRAGONA 1
CADET 2 M   DISSABTE9:00hLESTONNAC BUE MATARÓ 2
INFANTIL A M DISSABTE17:30hSEDIS NAGRUPUE MATARÓ A
INFANTIL B M DISSABTE13:00hMASCULI MARESME 3V BUE MATARÓ B
PREINFANTIL M DISSABTE17:30h PALAUUE MATARÓCB CALELLA 
PREINFANTIL M DISSABTE16:30h GABIAUE MATAROCEE SANT GERVASI 1
MINI A M       DISSABTE12:30hCOPISERVI EBCB CORNELLA AUE MATARÓ A
MINI B M        DISSABTE12:00h PALAUUE MATARÓ BCB PREMIA DE DALT A
MINI 1 M        DISSABTE12:00hCB MANLLEU GROCUE MATARÓ 1
PREMINI A M DISSABTE10:30h TOYOTA STARBAIX CB L’HOSPITALET AUE MATARÓ A
PREMINI B M  DISSABTE9:00hBASQUET SANT POL 07UE MATARÓ B
PREMINI C M DISSABTE9:00hCB LA ROCAUE MATARÓ C
SÈNIOR “A” F  DISSABTE21:00hCB GRUP BARNA APASARELA MATARÓ
SÈNIOR B F  DISSABTE19:00h GABIAUE MATARÓ BTAPIOL GESTORS IMMOBILIARIS SL CB TIANA
JUNIOR “A” F  DIVENDRES17:00h ST FRUITOS SNATT’S FEMENI SANT ADRIAPLATGES DE MATARÓ
JUNIOR “A” F  DISSABTE10:00h ST FRUITOSPLATGES DE MATARÓBARÇA CBS A
JUNIOR “A” F  DIUMENGE10:00h ST FRUITOSBASKET ALMEDAPLATGES DE MATARÓ
CADET “A” F      DISSABTE20:00hBASKET ALMEDA 2PLATGES DE MATARÓ
CADET “B” F    DIUMENGE12:30hCEJ L’HOSPITALET AGRUPO MARTHE – UEM
CADET GROC F  DIUMENGE17:30hCB MATADEPERA TARONJAUE MATARÓ GROC
INFANTIL A F DISSABTE12:00hCBF CERDANYOLA AUE MATARÓ A
INFANTIL B F     DISSABTE16:00h GABIAUE MATARÓ BJOVENTUT BADAONA FEMENI NEGRE
MINI A F         DISSABTE12:00h GABIAUE MATARÓ ABASKET ALMEDA 04
MINI B F        DISSABTE10:30h GABIAUE MATARÓ BCB TORELLO 1
MINI GROC F  DISSABTE12:00hCE MIREIA – MONTGATUE MATARÓ GROC
MINI LILA F   DISSABTE17:30h GABIAUE MATARÓ LILACBF CERDANYOLA D
PREMINI A F DISSABTE9:00h GABIAUE MATARÓ ACBF CERDANYOLA 
PREMINI B F  DISSABTE10:30h PALAUUE MATARÓ BUE CLARET B
PREMINI GROC F   DISSABTE9:00h PALAUUE MATARÓ GROCCEE SANT GERVASI 3
PREMINI LILA F DIUMENGE9:00h GABIAUE MATARÓ LILACB PARETS
Publica un comentari a l'entrada